ПРОФІЛАКТИКА БУЛІНГУ

22 квіт. 2024
Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного. Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг. Це соціальна проблема всього світу протягом останніх ста років. З метою протидії булінгу (цькуванню), насильству та попередження поширення негативних явищ в освітньому середовищі, формування навичок відповідальної та безпечної поведінки, розвитку вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації, виховання почуття емпатії та переживання до дитини в Ізюмському ліцеї № 3 проводиться відповідна профілактична робота протягом навчального року. У квітні учні 1-4 класів розучували мирилки під час ранкових зустрічей, 4-5 класів обговорювали хвилинки-поради «STOP булінг! Поради дітям», години спілкування на тему «Правила безпечної поведінки» з елементами дискусії та переглядом соціальних відеороликів, створених дітьми, були організовані для учнів 6-11 класів.