11 квітня учні 1-Б та 2-Б класів Ізюмської гімназії № 3 побували у Харкові

25 квіт. 2018
11 квітня учні 1-Б та 2-Б класів Ізюмської гімназії № 3 разом з класними керівниками Чубукіною Н.І та Овередною І.А. відвідали Музей історії та залізничної техніки Південної залізниці у м. Харків, розташований на території вокзального комплексу Харків-Пасажирський, підрозділ Південної залізниці. Експозиція складається з будівлі музею, де містяться три експозиційні зали, які висвітлюють різні етапи розвитку Південної залізниці та залізничної техніки, розміщеної просто неба на території музею. У фондах музею зібрані давні та рідкісні експонати, унікальні документи та фотографії, зокрема, ручна тачка та інструменти, за допомогою яких будувалась залізниця з Курська через Харків до Ростова-на-Дону, настінний телефон «Ericsson» у дерев'яному корпусі кінця 19 століття, облігації залізничних товариств, квитки та посвідчення залізничників, а також макети рухового складу. В музеї також відтворений кабінет начальника Південної залізниці ще 1917 року з меблів, які збереглися в Управлінні Південної залізниці до наших днів. Крім того, в експозиції музею виставлені годинник машиніста, електромеханічні прилади контролю руху поїздів тощо. Досвідчені і люб’язні працівники музею цікаво розповідали учням історію створення залізниці. Екскурсія відбувалася у вигляді гри, де діти виступали в ролі машиніста потяга, начальника залізниці та ін. По закінченні екскурсії у дітей та вчителів залишилось купа приємних вражень та гарний настрій. Другим пунктом нашої подорожі став хлібозавод «Куліничі». Працівники заводу провели захоплюючу екскурсію по хлібозаводу, де діти змогли побачити весь процес виробництва хлібобулочних виробів від замішування тіста до упаковки. Під час екскурсії учні відвідали казкову кімнату, де показали цікавий фільм про історію хлібопечення, а також провели конкурси з нагородженням найуважніших і активних.