ДІТИ ОБИРАЮТЬ ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ!!!

24 січ. 2022
Народна мудрість мовить: Гроші втратив — нічого не втратив. Час загубив — половину втратив, А здоров'я загубив — усе втратив. Проблема дитячого здоров'я в наш час здобуває особливої актуальності. Здоров'я підростаючої людини — це проблема не тільки соціальна, але і моральна. Дитина сама повинна вміти бути не тільки здоровою, але і виховувати в майбутньому здорових дітей. Найвища цінність у людини — це її здоров'я. Ми починаємо турбуватися про здоров’я тільки втративши його. Давайте берегти здоров’я з дитинства! Згідно з проведенням місячника «Здоровий спосіб життя» та річним планом в Ізюмському ліцеї № 3 Ізюмської міської ради практичним психологом Я.Ільченко були проведені бесіди серед учнів 5-6 класів: « Шкідливим звичкам –НІ» та «Ми обираємо- ЗДОРОВ’Я». Учням було запропоновано намалювати малюнки на ці теми, діти з задоволенням виконали завдання. Було організовано виставку цих робіт. Серед учнів 8-9 класів було проведено анкетування: «Здоровий спосіб ЖИТТЯ». Діти достатньо обізнані щодо згубних звичок та знають про негативний вплив на організм людини . Бажаю всім міцного здоров’я та витримки!