Ізюмський ліцей № 3

4 лист. 2022
З недалекої пам’яті не виходить жінка, яка пече хліб на згарищі власної оселі. Не собі, а тим, хто потребує… Рашисти знищили її хату, яка захищала, навчала, годувала, пестила, виховувала дітей та онуків. А піч лишилася: виявилася найміцнішою, бо зберегла невмирущий дух… Ізюмський ліцей №3 – це образ тієї жінки, яка, незважаючи на орківський геноцид, стоїть і «пече хліб», хоч і вщент зруйнована її хата. 17 березня 2022 року було перше пошкодження будівлі нашого закладу важкою артилерією, потім ще були багаточисельні руйнування і знищення майна. Та стіни – це не заклад освіти, це - його здобувачі, батьки й учителі, це той незнищенний вогонь любові до знань, який наш ліцей несе з перших днів його заснування. Ніяка ракета, ніякі кремлівські прихвосні не зможуть знищити те, що не вмирає. А свій храм науки ми обов’язково відбудуємо й осяємо нашою Перемогою. Тільки з нашими учнями ми впевнено крокуємо до Перемоги! Тільки з нашими вихованцями ми СИЛА, ми ЄДИНІ, ми УКРАЇНЦІ! Тому, як ніколи, продовжуємо планувати, зростати, шукати нові ідеї, модернізовувати освітній процес, бо розуміємо: у руїнах – минуле, а у нас з вами - теперішнє й майбутнє. Ізюмський ліцей №3 живе, працює, мріє і чекає завжди своїх учнів! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!!