21 лют. 2018

21 лютого в Україні відзначають Міжнародний День рідної мови

Головною метою відзначення цього свята є зміцнення державотворчої функції української мови, мов корінних народів і національних меншин, що проживають на території України, взаємозбагачення їхніх національних культур, консолідації суспільних зусиль у сфері відродження самобутніх традицій та звичаїв. В Ізюмській гімназії № 3 у 3-А та 5-А класах було проведено «диктант єдності». Найвищі оцінки отримали учні: Борщ Руслан, Васильєв Герман, Верба Єгор, Волков Дмитро, Зеленський Давид, Тагай Марія, Тамаревська Олександра, Ханіна Варвара, Безверхий Дмитро, Романовська Анна, Літвінова Варвара, Новодранов Іван. Вітаємо всіх зі святом, бажаємо творчих успіхів і натхнення в мистецтві оволодіння рідним словом.
20 лют. 2018

Виконання плану заходів з нагоди вшанування пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні в Ізюмській гімназії № 3 у 2017/2018 навчальному році : 1.Проведено лінійку- реквієм «Пам’яті Героїв Небесної Сотні» 2.Проведено єдиний урок мужності на тему «Героям Майдану вклонімося». 3. Години спілкування «Герої сьогодення», спрямовані на висвітлення патріотизму громадян, які в лютому 2014 року на Майдані в м. Києві постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини. 4. Показ документальних фільмів «Зима, що нас змінила», «Революція Гідності», присвячених історичним подіям в Україні під час Революції Гідності (листопад 2013-лютий 2014 року). 5. Організована виставка малюнків та поробок «Подвиг учасників Революції Гідності». 6. Організована тематична фотовиставка в бібліотеці гімназії «Україна в боротьбі за державність».
16 лют. 2018

ОГОЛОШЕННЯ!

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ, ДІТЕЙ, ЯКІ Є ІНВАЛІДАМИ ДИТИНСТВА, ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ І-ІІІ ГРУПИ, ДІТЕЙ-СИРІТ, ДІТЕЙ-НАПІВСИРІТ, ДІТЕЙ, ЩО ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК АВАРІЇ НА ЧАЕС, ДІТЕЙ ВПО, ДІТЕЙ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ!!!
16 лют. 2018

День Святого Валентина

День Святого Валентина – дуже ніжне та добре свято, день, в який люди відкрито говорять про найбільш прекрасне в світі почуття – про любов. В цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Це свято давно вже стали із задоволенням святкувати всі - і дорослі, і діти. Весь тиждень у гімназії традиційно працювала «Пошта Святого Валентина». Всі бажаючі могли покласти в святкову скриню валентинки для своїх друзів і вчителів. 14 лютого в Ізюмській гімназії №3 було проведено свято-змагань «Хто зверху». За перемогу в інтелектуальній грі змагалися команда дівчат та команда хлопців 9-11 класів. Протягом шести раундів гри «Хто зверху?» учасникам треба було отримати відповідь на одвічне питання: хто головний у школі, а також показати, наскільки добре вони знають і розуміють своїх суперників. За результатами 6 конкурсів хлопці та дівчата завоювали нічию.
14 лют. 2018

Виконання плану заходів з нагод вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав в Ізюмській гімназії № 3 у 2017/2018 навчальному році.

Виконання плану заходів з нагод вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав в Ізюмській гімназії № 3 у 2017/2018 навчальному році: 1. Проведені години спілкування з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 2. Організовано перегляд документальних та художніх фільмів: «Война в Афганистане от первого лица». «Сучасна зброя», «Дев’ята рота», «Груз-200», «Під Кандагором» та ін. 3. Відбулася зустріч з воїном – інтернаціоналістом Кочурою В.М. 4. Організована фотовиставка «Час обирає нас». 5. Учень 9-А класу взяв участь у виставці малюнків «Мій біль Афганістан». 6. Виставка видань творів, історичних документів, художніх матеріалів, що ілюструють події війни в республіці Афганістан за темою: «Тільки тим історія належить, хто за неї бореться й живе».
12 лют. 2018

08 лютого 2018 року в Ізюмській гімназії №3 відбулося планове засідання Ради Ізюмської гімназії №3.

5 лют. 2018

Міський фестиваль-конкурс музично літературних композицій

02 лютого в Ізюмській гімназії № 3 відбувся міський фестиваль-конкурс музично літературних композицій, присвячених II Світовій війні «Тих днів не змеркне слава» до Дня визволення міста Ізюм від нацистських загарбників. Вітаємо команду учнів гімназії, яка зайняла почесне II місце.

Заходи до 75- річниці визволення міста Ізюм від нацистських загарбників

Згідно з планом роботи навчального закладу до Дня 75- річниці визволення міста Ізюм від нацистських загарбників в Ізюмській гімназії № 3 пройшли такі заходи : Виховні години, оформлено інформаційний стенд, виставки в бібліотеці та актовій залі.

Увага!

08 лютого 2018р. о 17.00 в Актовій залі Ізюмської гімназії №3 відбудеться засідання Ради гімназії. Голова Ради Т.В. Кирилко
29 січ. 2018

29 січня – День пам’яті Героїв Крут

29 січня виповнюється 100 років бою під Крутами, коли на підступах до Києва бійці УНР чинили опір російськими червоногвардійцями. Під Крутами загинуло кілька десятків вояків УНР, які були переважно київськими студентами та гімназистами. Червоногвардійці мали чисельну перевагу та в них було більше військового досвіду. Тому вони зуміли захопити станцію Крути, після чого був відкритий шлях на Київ. Трагедія під Крутами одразу викликала великий суспільний резонанс і стала символом опору агресорам. З нагоди відзначення Дня пам’яті Героїв Крут 29 січня 2018 року в гімназії: - Проведено урок пам`яті до Дня пам’яті Героїв Крут «Трагічна сторінка української їсторії на шляху до незалежності України» - Оформлено інформаційний стенд «Пом’ятай про Крути» - Організовано виставку літератури в бібліотеці гімназії за темою «Бій під Крутами – героїчна сторінка історії».