9 трав. 2024

Участь у проєкті "5 Кроків до Здорового Харчування"

Учні 5-8 класів Ізюмського ліцею № 3 стали учасниками проєкту "5 Кроків до Здорового Харчування", який організовано Центром громадського здоров’я за підтримки Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні. Протягом двох тижнів діти дізнавалися про секрети здорового та збалансованого харчування, його вплив на самопочуття і навіть на успішність у навчанні! Відповідали на питання тесту, щоб дізнатися, наскільки добре розбираються у здоровому харчування, переглядали презентації та відео, грали в ігри та проходили опитування. Здорове харчування - це просто і корисно!
8 трав. 2024

День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

«Ніколи знову» – головне гасло Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «Все, що ми робимо проти війни, наближає нас до миру» – головна ідея виховних заходів, які відбулися в Ізюмському ліцеї № 3. Сьогодні, 8 травня, Україна відзначає День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – вперше разом із країнами Європи. У червні 2023 року Верховна Рада України Законом «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановила 8 травня як День пам’яті та перемоги – єдину дату, коли Україна відзначає перемогу над нацизмом та вшановує памʼять загиблих у Другій світовій війні. Ми вшановує кожного, хто боровся з нацизмом, військових і цивільних, які загинули або постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл.
8 трав. 2024

День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

В Ізюмському ліцеї № 3 вшанували загиблих у Другій світовій війні. 8 травня поклали квіти до меморіалу, аби вшанувати загиблих у часи Другої світової війни. Це зробили у День пам’яті та перемоги над нацизмом.
30 квіт. 2024

Підсумки роботи за програмою "Ти як?" у квітні

Піклуємося про ментальне здоров'я дітей та плекаємо їх стійкість – бо це не тільки збереження їх здоров'я, а й внесок у майбутнє держави.
26 квіт. 2024

День Цивільного захисту та відзначення 38-річниці аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня в Ізюмському ліцеї № 3 було проведено День Цивільного захисту та заходи з відзначення 38-річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Другий рік поспіль, як і щодня відтепер для всієї країни, заходи до Дня цивільного захисту розпочалися хвилиною мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії рф проти України. На жаль, з 24 лютого 2022 року сигнал оповіщення «Увага всім! Повітряна тривога!» став не частиною навчальних тренувань Дня ЦЗ, а реальністю життя. Головна цінність – життя, головна задача – зберегти його. Тому День ЦЗ проходив під гаслом «Запобігти, попередити, врятувати!» Всі заходи були спрямовані на закріплення вмінь та навичок, здобутих під час бесід з безпеки життєдіяльності, уроків «Основи здоров'я», «Я досліджую світ». Ми всі змінилися. Страх і паніка, які були у перші місяці війни змінилися на вміння виживати і знаходити рішення. Наші діти знають, як діяти у разі ядерної атаки, що робити під час обстрілу, які бувають міни, і в кожної української родини є своя «тривожна валіза». Обізнаність і дотримання правил поведінки у разі надзвичайної ситуації рятують життя!
25 квіт. 2024

Акція "Скринька добра"

Колективи учнів, батьків і вчителів Ізюмського ліцею № 3 долучилися до акції "СКРИНЬКА ДОБРА". Сподіваємось, що збір речей побуту для наших захисників стане ще одним кроком, що наближає Перемогу.
22 квіт. 2024

ПРОФІЛАКТИКА БУЛІНГУ

Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного. Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг. Це соціальна проблема всього світу протягом останніх ста років. З метою протидії булінгу (цькуванню), насильству та попередження поширення негативних явищ в освітньому середовищі, формування навичок відповідальної та безпечної поведінки, розвитку вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації, виховання почуття емпатії та переживання до дитини в Ізюмському ліцеї № 3 проводиться відповідна профілактична робота протягом навчального року. У квітні учні 1-4 класів розучували мирилки під час ранкових зустрічей, 4-5 класів обговорювали хвилинки-поради «STOP булінг! Поради дітям», години спілкування на тему «Правила безпечної поведінки» з елементами дискусії та переглядом соціальних відеороликів, створених дітьми, були організовані для учнів 6-11 класів.
19 квіт. 2024

Весняна толока в Ізюмському ліцеї № 3 Ізюмської міської ради

В Ізюмському ліцеї № 3 пройшов день благоустрою і чистоти. У теплий квітневий день колектив ліцею долучився до традиційної міської толоки. З гарним настроєм робимо територію закладу привабливою і чистою. Віримо у світле майбутнє нашого закладу!!!
7 квіт. 2024

Всесвітній День здоров'я

Протягом тижня в Ізюмському ліцеї № 3 пройшли заходи до Всесвітнього дня здоров’я, який щорічно відзначається 7 квітня починаючи з 1950 року. Ідея відзначення Всесвітнього дня здоров’я належить Всесвітній асамблеї охорони здоров’я (ВОЗ), яка щороку визначає тему Всесвітнього дня здоров’я. Цьогорічна тема – «Моє здоров’я, моє право». У наш час здоров'я – це не відсутність хвороб і фізичних вад, а стан повного фізичного, психологічного та соціального добробуту людини. Тому під час виховних заходів говорили саме про ментальне здоров’я, про внутрішні ресурси для того, аби активно жити, реалізувати свої здібності, працювати, піклуватися про інших, пам’ятаючи й про себе.
31 бер. 2024

Реалізація Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»

Ми дбаємо про своє психічне здоров'я!