28 лют. 2024

Концепція інтернет - проєкту "БРАМА"

РАМА - це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.
24 лют. 2024

24 лютого – друга річниця повномасштабного вторгнення

Уже 2 роки ми протистоїмо повномасштабному вторгненню ворога. Загалом російсько-українська війна триває вже 10 років поспіль. Ми боремося за свою незалежність та національну ідентичність. Мужність, самовіддача й завзяття військових, медиків, волонтерів і звичайних українців вкотре доводять нашу єдність. Воюємо! Працюємо! Переможемо!
21 лют. 2024

Міжнародний День рідної мови

Щороку, в лютому, світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Мова – це засіб збереження і розвитку нашого духовного спадку. Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Як парость виноградної лози, Плекайте мову. Пильно й ненастанно Політь бур’ян. Чистіша від сльози Вона хай буде. Вірно і слухняно Нехай вона щоразу служить вам, Хоч і живе своїм живим життям. Прислухайтесь, як океан співає – Народ говорить. І любов, і гнів У тому гомоні морськім. Немає Мудріших, ніж народ, учителів; У нього кожне слово – це перлина, Це праця, це натхнення, це людина. Не бійтесь заглядати у словник: Це пишний яр, а не сумне провалля; Збирайте, як розумний садівник, Достиглий овоч у Грінченка й Даля, Не майте гніву до моїх порад І не лінуйтесь доглядать свій сад. (Максим Рильський)
20 лют. 2024

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого - День пам’яті Героїв Небесної Сотні. 10 років тому Майдан Незалежності об'єднав десятки тисяч українців з різних областей, районів, які пліч-о-пліч до кінця боролися за єдність, незалежність і справедливість. Вони повинні жити в нашій пам'яті! Слава Україні! Слава Небесній Сотні!
19 лют. 2024

День Державного герба України

Український тризуб уособлює для нас зв’язок поколінь, прагнення народу до власної державності. Обравши знак Володимира Великого за національний символ, українці чітко означили власне коріння та історичне правонаступництво наших державних утворень. Тризуб – це символ нашої незалежності, гордості та жаги до волі. Тож шануймо його!
16 лют. 2024

16 лютого - День єднання

Друзі, цьогоріч МИ втретє відзначаємо День Єднання, який у 2022 підняв дух українців та ще раз нагадав нам, що саме в єднанні наша сила. Нехай наша єдність дарує нам крила у важкі часи. Памʼятаємо, що МИ - сильні, рішучі та незалежні!!!!! Зі святом, українці!
15 лют. 2024

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Афганська жорстока війна залишила незагоєні рани, невідступний біль у серцях українців.
31 січ. 2024

Про Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?», ініційовану першою леді України Оленою Зеленською

У рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я, що стартувала у березні 2023 року, здобувачам освіти Ізюмського ліцею № 3 регулярно надається інформація про ментальне здоров’я, як учні можуть піклуватися про нього, як розпізнавати свої емоції. Діти навчилися деяких вправ та проводять практики, що допомагають впоратись зі страхом, тривогою, заспокоїтися, почуватися впевненіше.
25 січ. 2024

Рюкзаки з канцелярією від міжнародного фонду "Наше Право"

Здобувачі освіти Ізюмського ліцею № 3, що територіально перебувають в Ізюмі, отримали рюкзаки з канцелярією від міжнародного фонду "Наше Право".
24 січ. 2024

Заходи безпеки для кожного під час воєнного стану

ПАМ'ЯТАЙТЕ, ВАША ОБЕРЕЖНІСТЬ МОЖЕ ВРЯТУВАТИ ВАШЕ ЖИТТЯ!!!!