20 жовт. 2021

Засідання педагогічної ради

Канікули дають нам чудову можливість для професійного зростання, набуття нових компетентностей. Сьогодні наш креативний колектив навчився створювати WEB-КВЕСТИ, саме так ,проходило засідання педагогічної ради, наскрізною лінією якого , було формування фінансовоі грамотності. Запрошуємо до співпраці!!!!!!
19 жовт. 2021

Засідання "Динамічної групи"

19 жовтня 2021 року в Ізюмському ліцеї №3 пройшло засідання «Динамічної групи» класних керівників та вчителів 5х класів
13 жовт. 2021

Акція "З рук у руки" (привітання воїнів-захисників)

Колектив Ізюмського ліцею №3 продовжує реалізацію волонтерських ініціатив. Сьогодні наш волонтерський загін відправив на передову медичні препарати, теплі шкарпетки та солодощі. З нагоди свята захисників та захисниць України учнями нашого закладу було виготовлено тематичні обереги , які разом з відеопривітанням відправлено в зону бойових дій!!!! Слава УКРАЇНІ, ГЕРОЯМ Слава!!!!!
13 жовт. 2021

День захисників і захисниць України

Це свято, яке переповнює усіх ліцеїстів духом перемоги, завзятості та патріотизму. А девізом цьогорічного свята стали такі слова: -Шляхетного не підкупиш! -Мудрого не обдуриш! -Мужнього не залякаєш!
8 жовт. 2021

Міжнародний день людей похилого віку

1 жовтня, з ініціативи ООН, у світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Цьогоріч з цього приводу в Ізюмському ліцеї № 3 відбулися такі акції: - акція "Допоможи тим, хто поруч". Мета цієї акції – допомогти своїм рідним бабусі та дідусю по господарству, адже так часто ми забуваємо саме про тих, хто поруч з нами. - акція «Твори добро». Мета цієї акції – збір солодощів для громадян похилого віку та інвалідів, які потребують стороннього догляду і допомоги Червонооскільського психоневрологічного інтернату. Учні ліцею приносили до закладу різноманітні смаколики, а 1 жовтня працівники інтернату завітали до нас і забрали привітання від нашого закладу. Пам’ятаймо, що той, хто робить добро іншому, робить більше всього добра самому собі… Тож робімо добро самим собі!
5 жовт. 2021

Волонтерський загін «Крок за кроком» Ізюмського ліцею № 3

Сьогодні однією з важливих ланок виховної роботи сучасного навчального закладу є розвиток волонтерського руху! В Ізюмському ліцеї № 3 вже не перший рік продовжує свою роботу волонтерський загін «Крок за кроком», реалізуючи проєкт «Територія добра». Цей проєкт спрямований на допомогу та підтримку воїнів-захисників ООС, дітей-сиріт, сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, людей похилого віку. Згідно плану проєкту була проведена акція «Монетки дітям». Мета цієї акції – збір монет номіналом 25 копійок, які вийшли з обігу та перетворення їх на допомогу для онкохворих дітей. Загальними зусиллями вдалося назбирати 786 гривень 50 копійок.
1 жовт. 2021

З Днем вчителя!

Вітаємо з Днем вчителя!
30 вер. 2021

80-ті роковини трагедії у Бабиному Яру

29-30 вересня в Ізюмському ліцеї № 3 проведені заходи, приурочені до 80-х роковин трагедії у Бабиному Яру. Учні та педагоги ліцею долучилися до Всеукраїнського Національного уроку. У фойє організована виставка літератури та фото документів, присвячених трагічним подіям.
24 вер. 2021

Протипожежне тренування з евакуацією

24 вересня в Ізюмському ліцеї №3 відбулося протипожежне тренування з евакуацією всіх здобувачів освіти та працівників ліцею (евакуювалися за 6 хвилин)
21 вер. 2021

День з поліцейськими та рятівником

В Україні тривають нформаційно-профілактичні заходи “День з поліцейським та рятівником “, де дітям нагадують основні правила безпечної поведінки, пожежної безпеки, цивільного захисту та правил дорожнього руху. Також кожна дитина зможе відчути себе справжнім поліцейським чи рятувальником — приміряти обладнання та посидіти у службових автомобілях. Мета такого масштабного заходу — нагадати молодому поколінню правила безпечної поведінки, сформувати дбайливе ставлення до безпеки свого життя та життя тих, хто поруч.