3 вер. 2023

ДЯКУЄМО!!!

Друзі, хочу поділитися чудовою новиною. Завдяки нашим партнерам Елладі Бахтіній та Дмитру Сенчуку матеріально- технічна база Ізюмського ліцею № 3 поповнилася оргтехнікою, тепер для роботи ми маємо багатофункціональний пристрій для ведення документації у новому навчальному році, що дійсно було проблемою в організації роботи закладу, через повне знищення та розграбування майна окупантом. РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!!!!
1 вер. 2023

ДЕНЬ ЗНАНЬ

Вітаю усіх з початком нового навчального року. Два роки поспіль він відрізняється від багатьох попередніх і починається для кожного по-різному: для когось далеко від дому, а для когось вже вдома. Нехай новий навчальний рік почнеться вдало і триває успішно. Сьогодні ми єдині з нашими учнями і наш челендж: « ТИ ЯК? А Я вже вдома». Дякуємо ЗСУ!!!!!
24 серп. 2023

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, УКРАЇНЦІ!

Дорогі українці, вітаємо вас зі всенародним святом - Днем Незалежності України! Нехай ваші тіла, справи і особиста думка також будуть незалежними. І тільки серце нехай буде обов'язково полоненим любов'ю. Бажаємо вам тотального поліпшення життя, хронічного щастя, непохитного здоров'я і щоденних посмішок.
23 серп. 2023

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!

Це прапор – вільної країни, Це прапор – міста і села, Це стяг моєї Батьківщини, І в ньому вічності добра. Він майорить, як синє небо, Безхмарний – символе добра, А жовтий – золоте колосся, Відбиток віри та тепла. І він, звеличиться над нами, Показуючи вірний шлях, Блакитним й жовтим кольорами, На небі й на своїх полях.
21 серп. 2023

Наші учні - найкращі!!!

Друзі, сьогодні колектив Ізюмського ліцею № 3 переповнює особлива гордість за наших учнів- нескорених, незламних, сильних духом і безмежно талановитих. Наша учениця, майбутня і талановита художниця Євгенія Шведчикова реалізувала по справжньому шляхетну мету. Дівчина організувала благодійний розпродаж авторських картин, що пройшов у Германії, де вона зараз перебуває.Вилучені за картини кошти, перерахувала на рахунок нашого ліцею, на його післявоєнну відбудову. Вдячні, тобі, Євгеніє, ти, справжня патріотка свого міста, свого ліцею. Завдяки таким вихованцям, не опускаєш руки, а рухаєшся далі!!!!!
5 лип. 2023

Отримали подарунки))

Учні Ізюмського ліцею № 3 отримали подарунки від дітей з Естонії! Дякуємо нашим друзям за проявлену увагу))
26 черв. 2023

Випускний-2023

Неперевершені. Нескорені. Незламні. Сильні духом. Випускники 2023!!!!
2 черв. 2023

Останній дзвоник-2023

Щиро вітаємо усіх зі святом чудовим – зі святом Останнього дзвоника! Бажаємо добре відпочити і все літо нехай пройде, немов суцільне свято! Бажаємо багато натхнення, удачі, чудес – хай гарний настрій завжди буде поруч з вами!
22 трав. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

В Ізюмському ліцеї № 3 пройшов щорічний Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху. головний челендж: «Безпека на дорогах в умовах воєнного часу». Наша спільна мета- безпека дітей, зокрема, попередження дорожньо-транспортних пригод. Тримаємо освітній фронт, наближаємо ПЕРЕМОГУ!!!!!
18 трав. 2023

День вишиванки-2023

Друзі, щиро вітаємо з Днем вишиванки!!!! Сьогодні цей день актуальний, як ніколи. За мирних часів він став улюбленим і популярним, сьогодні подарував незабутні емоції від зустрічі учнів, вчителів та батьків на подвірʼї ліцею. Сльози радості наповнили очі, адреналін зашкалював. Це була лише коротка зустріч, але наповнена щастям. Щастям від того, що ми вдома, що ми разом, що зберігаємо наші традиції і прагнемо будувати майбутнє. Усім МИРУ і ЗЛАГОДИ на нашій ЗЕМЛІ і у наших серцях!!!!