22 січ. 2023

З ДНЕМ СОБОРНОСТІ, УКРАЇНЦІ!

Друзі, колектив нашого закладу , як і наша держава відзначає чергову річницю з Дня Соборності України та підписання Акту Злуки. Сьогодні, як ніколи, ми повинні згадати минуле і згуртуватися заради майбутнього. Україна Соборна, народ наш, единий і незалежний. Віримо в Україну!!!!!!Разом до ПЕРЕМОГИ!!!!!!
28 груд. 2022

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят наші учні, які територіально перебувають в Ізюмі отримали подарунки від Фонду ЮНІСЕФ. Мрією дітей є повернення до офлайн навчання, зустріч з друзями та вчителями. Це обов‘язково станеться!!!! Разом до ПЕРЕМОГИ!!!!
19 груд. 2022

День Святого Миколая

З вірою у диво, з надією на майбутнє!!!! Хоча і у площині дистанційної взаємодії, учні нашого закладу, перебуваючи у різних куточках світу об‘єднані єдиним бажанням Миру і Перемоги!!!
7 груд. 2022

День української хустки

Хустка – крила над батьківським краєм. Вона барви ввібрала у себе —усі. Хустка – це символ нашого народу, вона оберіг, що символізує любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. Свято української хустки сприяє збереженню та відродженню українських традицій.
6 груд. 2022

День Збройних Сил України

Дякуємо за життя і свободу!!!!! Увесь світ захоплено і з надією дивиться на Вас!!!! Слава героям, Захисникам і Захисницям!!!!!
26 лист. 2022

День пам'яті жертв Голодомору

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них. Українці вижили і не забули. Ми існуємо і пам’ятаємо. Ми існуємо, бо пам’ятаємо. Пам’ятаємо про Голодомор…
21 лист. 2022

День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя. Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії. Слава Україні! Героям слава!
9 лист. 2022

9 листопада - День української писемності та мови

«Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова…» - писав Панас Мирний. І це справді так. Українська мова є найціннішим скарбом нашої нації. Вона може втішити серце, загоїти душевні рани, недарма її називають солов’їною. Усіх членів родини Ізюмського ліцею № 3 розкидало по Світу, але об'єднує одне - любов до нашої неньки, нашої рідної мови...Цьогоріч також долучилися до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності (навіть ті, хто за кордоном). Писали про рідний дім, кожен писав про себе: усі ми, тепер, як ті равлики, знаємо ціну великих переселень... У саме серце!
4 лист. 2022

Ізюмський ліцей № 3

З недалекої пам’яті не виходить жінка, яка пече хліб на згарищі власної оселі. Не собі, а тим, хто потребує… Рашисти знищили її хату, яка захищала, навчала, годувала, пестила, виховувала дітей та онуків. А піч лишилася: виявилася найміцнішою, бо зберегла невмирущий дух… Ізюмський ліцей №3 – це образ тієї жінки, яка, незважаючи на орківський геноцид, стоїть і «пече хліб», хоч і вщент зруйнована її хата. 17 березня 2022 року було перше пошкодження будівлі нашого закладу важкою артилерією, потім ще були багаточисельні руйнування і знищення майна. Та стіни – це не заклад освіти, це - його здобувачі, батьки й учителі, це той незнищенний вогонь любові до знань, який наш ліцей несе з перших днів його заснування. Ніяка ракета, ніякі кремлівські прихвосні не зможуть знищити те, що не вмирає. А свій храм науки ми обов’язково відбудуємо й осяємо нашою Перемогою. Тільки з нашими учнями ми впевнено крокуємо до Перемоги! Тільки з нашими вихованцями ми СИЛА, ми ЄДИНІ, ми УКРАЇНЦІ! Тому, як ніколи, продовжуємо планувати, зростати, шукати нові ідеї, модернізовувати освітній процес, бо розуміємо: у руїнах – минуле, а у нас з вами - теперішнє й майбутнє. Ізюмський ліцей №3 живе, працює, мріє і чекає завжди своїх учнів! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!!
14 жовт. 2022

ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Шановні захисники і захисниці України! Ви довели, що є достойними нащадками українського козацтва. Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба! Також сердечно вітаємо Всіх із особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови – єдиним релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним. У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами. Бажаємо усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців. СЛАВА УКРАЇНІ!