5 січ. 2022

Педрада "Безпечне освітнє середовище як простір для розвитку успішних, креативних і щасливих людей"

Традиційно на канікулах дискутуємо. Сьогодні говоримо про безпечне освітнє середовище, педагогіку партнерства, міжособистісну взаємодію, визначаємо траєкторію розвитку нашого закладу. Порядок денний: Дискусійна панель: 1. Педагогічна толерантність вчителя або майстерність педагогічного спілкування. З досвіду роботи педагогів. 1.1 Безпечне освітнє середовище як простір для розвитку успішних, креативних і щасливих людей. Н.МАЙБА 1.2 Педагогічна толерантність вчителя або майстерність педагогічного спілкування. З досвіду роботи педагогів. Т.ФІЛАТОВА, В.ШЕВЧЕНКО, А.КОШЕЛЄВА
31 груд. 2021

З Новим роком!!!

Дорогі друзі, колеги, партнери закладу, учні, батьки!!!! Прийміть наші вітання з прийдешнім Новим роком і Різдвом Христовим! Нехай все, що ми планували, обов‘язково збудеться: все те, що хотіли почати,- почнеться, що хотіли закінчити- закінчиться. Нехай у Новому році ми будемо щасливими, а світ відкриє нам нові двері!!!!!
17 груд. 2021

День Святого Миколая в Ізюмському ліцеї №3

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День святого Миколая. Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая. Нині ми пов’язуємо свято Миколая тільки з подарунками і часто навіть не здогадуємося про глибоке релігійне коріння та особливості відзначення цього свята нашими предками. Святий Миколай (або Ніколаус) – це реальна історична особа, візантійський єпископ, що прославився своєю любов’ю до дітей і допомогою бідним. Щиро і таємно роздав свою велику спадщину бідним, бо поважав одне багатство – Милосердя. Цим заслужив нагороду у Бога: творити чудеса. Невидимою рукою Святий Миколай обдаровує нас і сьогодні. День святого Миколая – одне з найулюбленіших дитячих свят. Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе Добро. Цікаво та весело 17 грудня пройшло свято Миколая в Ізюмському ліцеї №3. Для здобувачів освіти початкової школи учнівське самоврядування підготувало театралізоване свято. Діти співали, танцювали, грали. По закінченню заходу діти отримали подарунки від Святого Миколая. А Святий Миколай побажав усім гарного настрою, веселих свят та незабутніх зимових канікул.
9 груд. 2021

УВАГА!

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
26 лист. 2021

День пам'яті жертв Голодоморів

27 листопада, у четверту суботу місяця, в Україні вшановують День пам’яті жертв голодоморів. Голодомор – це геноцид Українського народу, вчинений комуністичним тоталітарним режимом з наміром знищити, цілком чи частково українську національну групу. Ця кваліфікація випливає із Конвенції ООН від 9 грудня 1948 року “Про запобігання злочину геноциду і покарання за нього”. Способом реалізації геноциду став штучний масовий голод, організований керівництвом комуністичної партії Радянського Союзу та Радянської України. Голодомор спричинив загибель мільйонів українців на території Української СРР і Кубані. Радянська влада злочинно замовчувала факт голоду як в Україні так і закордоном. Моральний обов’язок держави та суспільства перед минулими та наступними поколіннями – вшановувати пам’ять жертв трагедії. Нашим спільним обов’язком є гідне вшанування вбитих голодом жертв комуністичного режиму, а також розповісти про причини, наслідки Голодомору та спротив злочинній політиці тоталітарного режиму.
22 лист. 2021

Тиждень толерантності

З 15.11. по 19.11. 2021 року в Ізюмському ліцею № 3 були проведені заходи присвячені «Тижню толерантності». У рамках тижня було проведено анкетування з учнями 8-11 класів, дослідження взаємовідносин в класних колективах 5х класів, а також тренінг «Моє бачення толерантності». Класними керівниками 1-4 класів була проведена виховна година «Без бар’єрів» згідно листа Президента України від 19.10.2021 року 41-01/1856 щодо впровадження без бар’єрного спілкування.
22 лист. 2021

День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років.
20 лист. 2021

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 15 по 19 листопада в Ізюмському ліцеї №3 пройшов тиждень безпеки дорожнього руху.
19 лист. 2021

20 листопада – Всесвітній день дитини

Всесвітній день дитини покликаний нагадати про крихкість дитинства і дітей, про те, наскільки вони цінні для нас. Цього дня в усіх країнах зазвичай проводяться заходи, присвячені дітям. Звісно ж, сьогодні лунають привітання для всіх дітлахів, а також їхніх батьків. Нехай щасливі будуть всі діти на світі, Сміються, співають, веселяться юрбою. Нехай ласкаво сонечко в небі всім світить І щастя крокує кулею земною.
19 лист. 2021

Тренінг з учнями Вищої учнівської ради «Лідер» Ізюмського ліцею №3 «Моє бачення толерантності»

19.11.2021 року, у межах проведення «Тижня толерантності», практичним психологом О. Калашниковим, було проведено тренінг з учнями Вищої учнівської ради «Лідер» Ізюмського ліцею №3 «Моє бачення толерантності». Були обговорені питання толерантного спілкування, сприйняття толерантності у суспільстві, толерантне вирішення конкретних ситуацій та інші. Сподіваємось, цей захід допоможе шкільним лідерам краще розуміти себе та інших, будувати діяльність Вищої учнівської ради «Лідер» на засадах поваги і розуміння поглядів та потреб інших людей.