16 лист. 2023

Міжнародний День толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу у нашіому ліцеї пройшов День толерантності. Проведені заходи дали можливість школярам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ. День пройшов цікаво та змістовно, у всіх панував піднесений настрій.
15 лист. 2023

Міжнародний конкурс імені Петра Яцика

Долучилися до старту традиційного Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика, учасниками якого є учні початкових класів нашого закладу. Маємо на меті, виявляти юні обдарування , і в той же час, спрямовуємо зусилля на всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах життя.
31 жовт. 2023

Засідання педагогічної ради

Традиційно, під час проведення канікул, говоримо про актуальне в освіті, змінюємо навчальні цілі відповідно до потреб здобувачів. «Кожен вчитель чи вчителька мають стати тими фахівцями, які мають допомогти опрацювати прогалини учнів- Оксен Лісовий, міністр освіти і науки».
27 жовт. 2023

День української писемності та мови

Зберігаємо найкращі традиції. Радіодиктант Національної Єдності 2023. Незламні, Неперевершені, Єдині!!!!!
23 жовт. 2023

«НеЛекції» з мінної безпеки, психічного і фізичного здоров’я

Телеведучий Олександр Педан провів «НеЛекції» з мінної безпеки, психічного і фізичного здоров’я. За підтримки начальника Ізюмської міської військової адміністрації Валерія Марченко 22 жовтня 2023 року в приміщенні Ізюмського ліцею № 11 Ізюмської міської ради, у рамках проєкту «Спільно до навчання» за ініціативи Міністерства освіти і науки, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та першої леді України Олени Зеленської, відбувся захід про безпеку «НеЛекції» для ізюмської молоді 10-15 років. НеЛекції – це інтерактивний освітній формат, покликаний доносити українській молоді інформацію з тем, які стали ще більш актуальними під час повномасштабної війни. Метою заходу є підтримка мінної освіти для підлітків та молоді, надати практичні знання, що можуть врятувати життя. Ведучий НеЛекцій Олександр Педан, громадський діяч і телеведучий, протягом 2 годин розповідав ізюмським учням про культуру безпеки, мінну безпеку, фізичне та психічне здоров’я, важливість навчання під час війни. У легкому та веселому форматі діти могли спілкуватися про на складні теми, пов’язані з небезпеками воєнного часу.
20 жовт. 2023

Тиждень протидії торгівлі людьми

18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований Європарламентом у 2007 році. Протидія цьому ганебному явищу є основним завданням сьогодення. Жертвою торгівлі людьми може стати кожен, а знання – ефективний інструмент протидії. Щоб привернути увагу, розповісти про ризики, на які наражаються українці, в Ізюмському ліцеї № 3 з 16 по 20 жовтня пройшов Тиждень протидії торгівлі людьми. Мета всіх заходів Тижня - підвищити рівень проінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища.
10 жовт. 2023

10 жовтня - День ментального здоров'я

Ментальне здоров’я є важливою складовою психофізичного розвитку здобувачів освіти, що поєднує здоровий дух, гарне фізичне самопочуття та психіку людини із соціальним складником.
1 жовт. 2023

Участь у Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході «Challenge Fest»

Ми веселі, креативні, Сто відсотків позитивні, Витривалі і спортивні, А до того ж ми активні!
1 жовт. 2023

ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Шановні захисники і захисниці України! Ви довели, що є достойними нащадками українського козацтва. Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба! Також сердечно вітаємо Всіх із особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови – єдиним релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним. У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами. Бажаємо усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців.
21 вер. 2023

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

Сьогодні, у цей день- ще один привід нагадати світові про те, що в нашій країні триває жорстока війна. Конкурс дитячого малюнка в нашому закладі, присвячений Міжнародному Дню Миру! Глибокий зміст робіт вражає.