2 черв. 2023

Останній дзвоник-2023

Щиро вітаємо усіх зі святом чудовим – зі святом Останнього дзвоника! Бажаємо добре відпочити і все літо нехай пройде, немов суцільне свято! Бажаємо багато натхнення, удачі, чудес – хай гарний настрій завжди буде поруч з вами!
22 трав. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

В Ізюмському ліцеї № 3 пройшов щорічний Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху. головний челендж: «Безпека на дорогах в умовах воєнного часу». Наша спільна мета- безпека дітей, зокрема, попередження дорожньо-транспортних пригод. Тримаємо освітній фронт, наближаємо ПЕРЕМОГУ!!!!!
18 трав. 2023

День вишиванки-2023

Друзі, щиро вітаємо з Днем вишиванки!!!! Сьогодні цей день актуальний, як ніколи. За мирних часів він став улюбленим і популярним, сьогодні подарував незабутні емоції від зустрічі учнів, вчителів та батьків на подвірʼї ліцею. Сльози радості наповнили очі, адреналін зашкалював. Це була лише коротка зустріч, але наповнена щастям. Щастям від того, що ми вдома, що ми разом, що зберігаємо наші традиції і прагнемо будувати майбутнє. Усім МИРУ і ЗЛАГОДИ на нашій ЗЕМЛІ і у наших серцях!!!!
15 трав. 2023

Міжнародний День сім'ї

Ізюмський ліцей № 3 - це маленька країна щастя, добра та любові, це велика дружня родина! Ми найкращі та веселі! Завжди підтримуємо один одного. Взаємоповага, любов, підтримка, довіра - складові нашої щасливої сім'ї!
4 трав. 2023

4 травня – Міжнародний день протидії булінгу (День боротьби з цькуванням)

Сьогодні, 4 травня, відзначають Міжнародний день протидії булінгу (День боротьби з цькуванням), день, коли весь світ об’єднується, щоб протистояти булінгу в школах, на дитячих майданчиках та в соціальних мережах. Протягом року є кілька днів, присвячених цьому руху. Це особливі дні, які привертають увагу і допомагають зупинити цькування, а також заступитися за тих, хто наразі зазнає насильства.
1 трав. 2023

Участь учнів Ізюмського ліцею №3 Ізюмської міської ради у XVI Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Основна мета конкурсу – привернути увагу до порушених прав українських дітей, що постраждали від повномасштабної збройної агресії росії проти України. Ініціатори – Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення за участі Української молодіжної правничої асамблеї, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», Української асоціації підтримки творчої молоді.
26 квіт. 2023

День Цивільного Захисту

Сьогодні учні Ізюмського ліцею № 3 «відшліфовували» практичні вміння та теоретичні знання на випадок надзвичайної ситуації.
6 квіт. 2023

6 квітня - Міжнародний день спорту

Спорт на благо миру та розвитку — ключове формулювання цієї міжнародної події, яке підкреслює важливість і необхідність цього виду загальнолюдської діяльності для всіх нас, для суспільства, держави, урядових та неурядових організацій. Здоровий спосіб життя, фізична й інтелектуальна активність є запорукою нашого загального процвітання і благополуччя. Спорт має унікальну силу для того, щоб сприяти об’єднанню людей навколо миру, дружби, розвитку і процвітання.
15 бер. 2023

Наближаємо ПЕРЕМОГУ

Наш фронт зараз-навчати дітей, поки що, в площині дистанційної взаємодії, використовуючи онлайн- інструменти. І у цьому нам допомагають партнери. Партнером закладу у підтримці освітнього процесу в Ізюмському ліцеї #3 стала громадська спілка ОСВІТОРІЯ, яка допомагає реформувати і розвивати освіту в Україні та усіляко підтримує педагогів. Сьогодні отримали ноутбуки, які будуть відправлені для роботи вчителям закладу у місця їх тимчасового перебування. Дякуємо партнерам!!!! Наближаємо ПЕРЕМОГУ
24 лют. 2023

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!

Сьогодні здобувачів освіти Ізюмського ліцею № 3 та класних керівників 1-11- х класів об‘єднав спільний діалог, нажаль, трагічного змісту. Віримо у нашу ПЕРЕМОГУ!!!!!