23 квіт. 2021

Планове навчальне тренування з евакуацією працівників гімназії, надання першої домедичної допомоги пораненим.

23 квітня в Ізюмській гімназії №3 відбулося планове навчальне тренування з евакуацією працівників (педагогічних і технічних) гімназії, надання першої домедичної допомоги пораненим.
14 квіт. 2021

Дбати про благоустрій стає доброю традицією в Ізюмській гімназії №3

Весна в Ізюмській гімназії №3 розпочалася з наведення порядку.
14 квіт. 2021

Щодо запуску інформаціної кампанії про систему забезпечення якості освіти в українських школах

Яка вона - якісна школа?
2 квіт. 2021

Онлайн-конкурс "ЧОМУСИК-2021"

Ізюмська гімназія №3 пишається талановитим, креативним, творчим ЄГОРОМ КОСЕНКОМ, який у цьому навчальному році став учасником міського онлайн-конкурсу "ЧОМУСИК-2021"
30 бер. 2021

Засідання педагогічної ради "Сучасні виклики в організації роботи класного керівника з учнями, батьками та громадськістю в умовах трансформації та адаптації" Порядок денний: 1. Санітарний регламент для ЗЗСО. Нові вимоги. (Ю.ОЛЬХОВСЬКА) 2. Реформування закладів освіти. Дорожна карта. (Ю.ОЛЬХОВСЬКА) 3. Майстерність класного керівника: його творча ініціатива, вдосконалення методів, форм роботи з учнями ( з досвіду роботи педагогів) (Н.МАЙБА, А.СПОРНИК, О.ШЕВЦОВА, А.КОВАЛЬЧУК, А.СТАРКОВА)
29 бер. 2021

Звіт про участь у міському етапі Всеукраїнської природоохоронної акції акції здобувачів освіти Ізюмської гімназії №3

Птахи – прекрасні створіння природи. Птахи – наші помічники, захисники наших садів, полів, городів від шкідників. Кожна людина має дбати та охороняти птахів! Зима для птахів – це велике випробування. Снігопади, обледеніння, морози призводять до загибелі великої кількості птахів. Але не так холод, як голод дуже дошкуляє тим, хто залишився зимувати разом з нами. Тож ми вирішили допомогти птахам, підтримати їх. Саме тому в гімназії було оголошено акцію «Птахам на допомогу!». У цій акції взяли участь учні 1-11 класів. Організаторами виступили лідери учнівського самоврядування Ізюмської гімназії №3.
22 бер. 2021

Атестація педагогічних працівників Ізюмської гімназії №3 у 2020/2021 н.р.

22 березня в Ізюмській гімназії №3 відбулося засідання атестаційної комісії I рівня.
19 бер. 2021

Просвітницька робота щодо профілактики вчинення злочинів у сфері обігу наркотиків

19 березня в Ізюмській гімназії №3 проведена просвітницька робота щодо профілактики вчинення злочинів у сфері обігу наркотиків (ОСІПОВА Інна Сергіївна, прокурор Ізюмської окружної прокуратури)
10 бер. 2021

Шевченко в серцях сучасників

Декламування віршів великого Кобзаря, сина українського народу - Тараса Григоровича Шевченка
9 бер. 2021

207-ма річниця ві Дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Тарас Шевченко - син українського народу. Батько України. Він став символом волі, справедливості та витривалості для кожного громадянина України, символом українського національного руху та відродження. Саме його творчість знайшла відгук у серцях людей з кожної верстви українського суспільства, пробудила національну свідомість і гідність. З нагоди відзначення Дня народження великого українського поета, Кобзаря українського народу Т.Г. Шевченка, в Ізюмській гімназії №3 було проведено ряд виховних заходів: перегляд відеопрезентацій, присвячених життю та творчості Шевченка, інформаційні хвилинки, книжковий вернісаж "Його слова, мов та вода жива", Всеукраїнський конкурс "#ТГШ207: Таємниця генія Шевченка"(онлайн), декламування віршів тощо.