5 жовт. 2021

Волонтерський загін «Крок за кроком» Ізюмського ліцею № 3

Сьогодні однією з важливих ланок виховної роботи сучасного навчального закладу є розвиток волонтерського руху! В Ізюмському ліцеї № 3 вже не перший рік продовжує свою роботу волонтерський загін «Крок за кроком», реалізуючи проєкт «Територія добра». Цей проєкт спрямований на допомогу та підтримку воїнів-захисників ООС, дітей-сиріт, сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, людей похилого віку. Згідно плану проєкту була проведена акція «Монетки дітям». Мета цієї акції – збір монет номіналом 25 копійок, які вийшли з обігу та перетворення їх на допомогу для онкохворих дітей. Загальними зусиллями вдалося назбирати 786 гривень 50 копійок.
1 жовт. 2021

З Днем вчителя!

Вітаємо з Днем вчителя!
30 вер. 2021

80-ті роковини трагедії у Бабиному Яру

29-30 вересня в Ізюмському ліцеї № 3 проведені заходи, приурочені до 80-х роковин трагедії у Бабиному Яру. Учні та педагоги ліцею долучилися до Всеукраїнського Національного уроку. У фойє організована виставка літератури та фото документів, присвячених трагічним подіям.
24 вер. 2021

Протипожежне тренування з евакуацією

24 вересня в Ізюмському ліцеї №3 відбулося протипожежне тренування з евакуацією всіх здобувачів освіти та працівників ліцею (евакуювалися за 6 хвилин)
21 вер. 2021

День з поліцейськими та рятівником

В Україні тривають нформаційно-профілактичні заходи “День з поліцейським та рятівником “, де дітям нагадують основні правила безпечної поведінки, пожежної безпеки, цивільного захисту та правил дорожнього руху. Також кожна дитина зможе відчути себе справжнім поліцейським чи рятувальником — приміряти обладнання та посидіти у службових автомобілях. Мета такого масштабного заходу — нагадати молодому поколінню правила безпечної поведінки, сформувати дбайливе ставлення до безпеки свого життя та життя тих, хто поруч.
21 вер. 2021

Міжнародний День миру

Хай літають завжди журавлі, Колоски видзвонюють налиті, Ми за те, щоб мир був на землі Для усіх дітей на цілім світі. О.Пархоменко Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний День миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. Мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні. Тому з нагоди Дня миру в Ізюмському ліцеї №3 відбулася низка заходів.
20 вер. 2021

Конкурс-фотовиставка "Територія пригод"

З метою популяризації туристсько-краєзнавчої, екскурсійної діяльності учнів, підтримки та розвитку кращих традицій фотомистецтва та з нагоди Всесвітнього дня туризму в Ізюмському ліцеї №3 проходить виставка-фотоконкурс "Територія пригод-2021". Бажаємо усім учасникам перемоги!!!
17 вер. 2021

День туризму в Ізюмському ліцеї №3

Щорічно 27 вересня відзначається Всесвітній день туризму. З метою популяризації та розвитку дитячого туризму, формування активної життєвої позиції молодої людини, вихованню взаємопідтримки, взаємодопомоги, організованості і дисципліни, принциповості, чуйності й уваги до товаришів, сміливості, стійкості і мужності, почуття відповідальності в Ізюмському ліцеї №3 17 вересня, поки гарна погода, проводились різноманітні заходи. Увесь день провели на природі: відвідали майстер-класи (як правильно складати намет, розралення багаття, в'язання вузлів), грали в ігри, дивилися "веселий" футбол, у який грали одинадцятикласники разом з вчителями)) і просто класно провели час у колі друзів!
15 вер. 2021

Батьківська конференція

14 вересня 2021 року в Ізюмському ліцеї №3 було проведено батьківську конференцію, на якій утворено БАТЬКІВСЬКУ РАДУ Ізюмського ліцею №3. Метою діяльності якої є захист законних інтересів здобувачів освіти в органах громадського самоврядування закладу, у відповідних державних, судових органах, забезпечення постійного та систематичного взаємозв’язку батьків і педагогічного колективу ліцею, а також надання допомоги батькам та педагогічному колективу щодо реалізації освітніх завдань. До складу БАТЬКІВСЬКОЇ РАДИ увійшли представники батьківських рад класних колективів, на сьогодні це 26 осіб. Головою батьківської ради одноголосно обрано голову батьківської ради 7-Б класу Елладу БАХТІНУ.
10 вер. 2021

День фізичної культури та спорту України

11 вересня у нашому ліцеї пройшов День фізкультури та спорту. Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією стало проведення Дня фізичної культури та спорту у нашому ліцеї. Цього року він пройшов у п’ятницю, 10 вересня. Мета заходів цього дня – активізація фізкультурно-масової роботи в ліцеї, формування у дітей мотивацій до здорового способу життя. Свято проходило за всіма нормами карантину.