2 вер. 2021

2 вересня – День закінчення Другої Світової війни

2 вересня світ відзначає 76-ту річницю закінчення Другої світової війни - найбільшого в історії людства збройного конфлікту. У цей день о 9-й годині 2 хвилини (за токійським часом) був підписаний формальний акт про беззастережну капітуляцію останнього активного союзника фашистської Німеччини – Японії. Від СРСР підпис у цьому історичному документі поставив українець - генерал Дерев'янко. Ми шануємо подвиг тих, хто ціною власного життя здобув нам свободу!!!
1 вер. 2021

День Знань

Дорогі друзі, шановні учні, колеги, батьки, партнери! Сьогодні ми маємо старт навчального року, що відкриває нову віху в історії 30-річчя незалежності України. Думаю кожен з Вас погодиться з тим, що початок нового навчального року дає кожному з нас відчуття шансу, можливості поставити нові цілі, завдання та плани. Давайте вірити у свої сили та здібності. І тоді на нас чекають великі успіхи! Хочу побажати, щоб усі дні навчання були цікавими, результативними, корисними для кожного з Вас. Нехай початок нового навчального року дасть нам ще більше сил та енергій, щоб працювати ще краще, ще більше. Зі святом, друзі! Вдалого старту!!!!!!
27 серп. 2021

29 серпня - День пам'яті захисників України

Ось уже третій рік поспіль 29 серпня ми відзначаємо День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлений «На підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві...» відповідно указу Президента від 23 серпня 2019 року. Цього дня на всій території України проходить низка пам’ятних та національно-патріотичних заходів. Зокрема, покладаються квіти до могил загиблих, відвідуються їхні родини. Ми закликаємо усіх доєднатися до гідного вшанування пам’яті загиблих захисників України, об’єднатися в шані і вдячності нашим співвітчизникам, які, відстоюючи свободу і незалежність країни, віддали свої життя в ім’я майбутніх поколінь.
26 серп. 2021

Підготовка до нового навчального року

Колектив Ізюмського ліцею №3 з великим задоволенням чекає своїх учнів. До підговки закладу до нового 2021/2022 н.р. було проведено велику підготовчу роботу. Вдячні за підтримку ініціатив закладу колективу, батьківській громадськості, депутатам Ізюмської міської ради Валентині ТИМОФЄЄВІЙ та Елладі БАХТІНІЙ- за особистий внесок. Ми продовжуємо крокувати шляхом розвитку та інновацій. Далі буде…..
24 серп. 2021

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!!!

З Днем Незалежності ми вас вітаємо! Україну любити щиро бажаємо! З Богом долати усі негаразди, Свою волю нікому не дати украсти. Українську історію бережно знати, Українськую гідність не дати топтати, Прадідів-козаків тихо шанувати, Мову, сім'ю, церкву свою захищати. В Новий День народження нашої Неньки Бажаємо щастя й достатку рідненькій! Щоб усі її діти із цілого світу Повернулись додому жити довіку.
23 серп. 2021

23 серпня - День Державного Прапора України

Шановні батьки, учні, колеги! Вітаємо вас з Днем Державного Прапора України!!! Від усього серця бажаємо, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого стягу! Доброго здоров’я, добробуту і щастя кожній родині!
25 черв. 2021

Звіт директора Ізюмської гімназії №3 Ю.ОЛЬХОВСЬКОЇ про свою діяльність у 2020/2021 н.р.

25.06.2021 р. в актовій залі Ізюмської гімназії №3 відбувся звіт директора Ізюмської гімназії №3 Ю.ОЛЬХОВСЬКОЇ про свою діяльність у 2020/2021 н.р. перед колективом та громадськістю.
22 черв. 2021

Звіт директора
18 черв. 2021

Випускний вечір один раз у житті…

Закінчення школи — чудове, особливе свято, адже ця подія буває тільки раз у житті кожної людини. Кожен випускник з радістю згадує ті чудові дні, коли він лише почав ходити в школу. Напевно, кожен пам'ятає і свою першу вчительку, і перше кохання, і першу оцінку в щоденнику. Як же це все прекрасно! І ось нарешті прийшов той бажаний день, про який так мріє кожен школяр — випускний вечір. 18 червня в Ізюмській гімназії №3 відбулося свято юності, молодості, краси і щастя. Наші випускники нарешті отримали нагороду, до якої так впевнено йшли 11 років – свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти. Любі наші випускники! Запам’ятайте себе такими! Молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення своїх мрій і сподівань. Сьогодні ваш день! Адже саме сьогодні завершується ще один етап вашого життя – гімназія. У добру путь, дорогі випускники!
3 черв. 2021

Останній дзвоник - 2021

Ось і пролунав останній дзвінок у цьому навчальному році – такий бентежний, такий незабутній. У нашому закладі свято провели свіжо та креативно. Усі заходи відбувались у різних локаціях. До зустрічі у новому навчальному році! Канікули розпочинаються!!!