31 січ. 2024

Про Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?», ініційовану першою леді України Оленою Зеленською

У рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я, що стартувала у березні 2023 року, здобувачам освіти Ізюмського ліцею № 3 регулярно надається інформація про ментальне здоров’я, як учні можуть піклуватися про нього, як розпізнавати свої емоції. Діти навчилися деяких вправ та проводять практики, що допомагають впоратись зі страхом, тривогою, заспокоїтися, почуватися впевненіше.
25 січ. 2024

Рюкзаки з канцелярією від міжнародного фонду "Наше Право"

Здобувачі освіти Ізюмського ліцею № 3, що територіально перебувають в Ізюмі, отримали рюкзаки з канцелярією від міжнародного фонду "Наше Право".
24 січ. 2024

Заходи безпеки для кожного під час воєнного стану

ПАМ'ЯТАЙТЕ, ВАША ОБЕРЕЖНІСТЬ МОЖЕ ВРЯТУВАТИ ВАШЕ ЖИТТЯ!!!!
22 січ. 2024

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Українська мрія - єдність, свобода та незалежність. Серед знаменних дат календаря 22 січня – дата, яка здійснила віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України. Вона стала датою проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР, а з грудня 2011 року святкується як День Соборності та Свободи України.
28 груд. 2023

РЮКЗАЧКИ ВІД ЮНІСЕФ

Учні Ізюмського ліцею № 3 Ізюмської міської ради отримали рюкзачки від ЮНІСЕФ. Дякуємо за підтримку!!!
25 груд. 2023

З РІЗДВОМ!

Друзі, у Різдвяний святвечір від щирого серця наш колектив бажає Вам та Вашим родинам, щоб збулися всі добрі надії і світлі мрії, щоб це чудове свято подарувало велику радість, щоб для щасливого життя не було ніяких перешкод. Здоров'я Вам і миру, достатку і віри, удачі і душевного тепла. Нехай ангел-охоронець оберігає Вас від бід та негараздів, нехай подарує віру, що все буде краще, ніж зараз. ХРИСТОС НАРОДИВСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!!!!
24 груд. 2023

Різдвяні солодощі для дітей

Учні Ізюмського ліцею № 3, які територіально знаходяться в Ізюмській ОТГ, отримали новорічні подарунки (солодощі)! Веселих свят!
8 груд. 2023

16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА В ІЗЮМСЬКОМУ ЛІЦЕЇ № 3

З метою привернення уваги громадськості до потреби подолання гендерно-зумовленого насильства, зокрема домашнього, жорстокого поводження з дітьми, актуалізації питання протидії торгівлі людьми, широкого висвітлення забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та задля активізації співпраці держави та громадського суспільства у цій сфері, формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства в Ізюмському ліцеї № 3 з 25 листопада по 10 грудня 2023 року пройшла акція "16 днів проти насильства".
2 груд. 2023

Звання «Заслужений вчитель України»

Вчителька математики Ізюмського ліцею № 3 Ізюмської міської ради - Тетяна САВЧЕНКО - отримала почесне звання «Заслужений вчитель України»!!!
17 лист. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 13 по 17 листопада в Ізюмському ліцеї № 3 пройшов тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі. Діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!